Head & Shoulders to prawdziwa klasyka, jeśli chodzi o szampony do włosów. Od wielu lat jest dostępny w drogeriach, można go kupić w różnych wariantach (m.in. klasyczny przeciwłupieżowy, nawilżający, czy dający ekstremalne uczucie świeżości, dla kobiet czy dla mężczyzn), dlatego z pewnością każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Różne warianty szamponu, to i różne zapachy (m.in. cytrynowy).

Szampon ma plastikowe opakowanie, otwierane „na klik”. Niestety, czasami otworzenie go mokrymi dłońmi zajmuje nieco czasu. Plus za przejrzyste i eleganckie etykiety – łatwo znaleźć ten rodzaj szamponu, który nas interesuje. W sklepach są dostępne opakowania o różnej pojemności, co też jest dużym plusem.

Trzeba przyznać, że szampon spełni oczekiwania wszystkich osób, które borykają się z problemem łupieżu. Czasami wystarczy jedno mycie włosów, czasami kilka, ale faktycznie łupież stopniowo znika. Co więcej, znika także problem swędzącej skóry głowy.

Szampon ma gęstą konsystencję i jest bardzo wydajny. Bardzo dobrze się pieni, ale nie ma problemu z jego dokładnym spłukaniem z głowy. Zapachy nie są może zbyt intensywne, ale trzeba przyznać, że trzymają się na włosach przez dobre kilka godzin po umyciu głowy. Szampon także dobrze usuwa wszelkie zanieczyszczenia z włosów oraz głowy. No i sprawia, że są one naprawdę miękkie i puszyste po umyciu.

Trzeba jednak dobrze dobrać typ szamponu do kondycji włosów. Z racji tego, że są to kosmetyki dosyć gęste, ciężkie, to niektórzy mogą się skarżyć na szybko przetłuszczające się włosy przy regularnym stosowaniu szamponu. Jeśli chodzi o rozczesywanie włosów, to nie ma z tym większych problemów, w razie potrzeby można poratować włosy odżywką.

Cena szamponu to kilkanaście złotych.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: szampon do włosów
Marka: Head & Shoulders
Rodzaj: przeciwłupieżowy
Właściwości: usuwa łupież i zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy
Pojemność: 200-400 ml
Opakowanie: plastikowa tuba
Dla kogo? Dla wszystkich osób, które zmagają się z problemem łupieżu.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here