Rozjaśnianie włosów w profesjonalnym salonie kosmetycznym z różnych przyczyn może nie być najlepszą opcją. Na szczęście nie oznacza to, że trzeba zrezygnować z uzyskania wymarzonego koloru! Doskonale może się bowiem sprawdzić farba do samodzielnego wykonania zabiegu. Polska marka Joanna przygotowała produkt do zastosowania na całe włosy, który pomoże uzyskać odcień nawet o 4-5 tonów jaśniejszy od pierwotnego.

W opakowaniu znajdziemy dwie saszetki — jedna z utleniaczem w kremie, druga z proszkiem rozjaśniającym. Do tego dołączone są rzecz jasna rękawiczki ochronne i instrukcja obsługi, która krok po kroku pokieruje nas przez cały proces rozjaśniania.

Zapach farby do miłych nie należy. Jest on bardzo ostry, amoniakowy, wobec tego zanim przystąpimy do zabiegu, zadbajmy o należytą wentylację pomieszczenia. Produkt rozprowadza się na włosach dość dobrze, jego konsystencja jest gęsta, wobec czego nie spływa i nie kapie.

Producent obiecuje dosyć spektakularne rozjaśnienie włosów i trzeba przyznać, że efekty zastosowania kosmetyku są rewelacyjne. Włosy są bardzo dobrze rozjaśnione, jednak aby efekty były zadowalające, farbę należy nałożyć starannie i równomiernie — w przeciwnym razie niektóre partie na głowie będą jaśniejsze od innych, mogą pojawić się też mało estetyczne prześwity.

Rozjaśniacz działa szybko i skutecznie, zdecydowanie spełniając swoje zadanie. Jak każdy tego typu produkt może spowodować wysuszenie i pewną szorstkość, ale nie musimy się martwić, że zniszczy czy spali nam włosy. Kosmetyk został wyposażony w specjalne proteiny jedwabiu, które mają za zadanie chronić strukturę włosa, a także regenerować ją. Dodatkowe zastosowanie odżywki powinno sprawić, że włosy szybko wrócą do swojego stanu sprzed rozjaśniania.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: koloryzacja włosów
Marka: Joanna
Rodzaj: rozjaśniacz
Właściwości: rozjaśniające, odżywiające
Pojemność: 2 szt.
Opakowanie: klasyczne
Cena: 7,00 zł
Dla kogo? Dla kobiet, które chcą samodzielnie rozjaśnić włosy, dbając jednocześnie o ich odpowiednie nawilżenie i ochronę.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Zapach
mm
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ