Rozjaśnianie włosów w profesjonalnym salonie kosmetycznym z różnych przyczyn może nie być najlepszą opcją. Na szczęście nie oznacza to, że trzeba zrezygnować z uzyskania wymarzonego koloru! Doskonale może się bowiem sprawdzić farba do samodzielnego wykonania zabiegu. Polska marka Joanna przygotowała produkt do zastosowania na całe włosy, który pomoże uzyskać odcień nawet o 4-5 tonów jaśniejszy od pierwotnego.

W opakowaniu znajdziemy dwie saszetki — jedna z utleniaczem w kremie, druga z proszkiem rozjaśniającym. Do tego dołączone są rzecz jasna rękawiczki ochronne i instrukcja obsługi, która krok po kroku pokieruje nas przez cały proces rozjaśniania.

Zapach farby do miłych nie należy. Jest on bardzo ostry, amoniakowy, wobec tego zanim przystąpimy do zabiegu, zadbajmy o należytą wentylację pomieszczenia. Produkt rozprowadza się na włosach dość dobrze, jego konsystencja jest gęsta, wobec czego nie spływa i nie kapie.

Producent obiecuje dosyć spektakularne rozjaśnienie włosów i trzeba przyznać, że efekty zastosowania kosmetyku są rewelacyjne. Włosy są bardzo dobrze rozjaśnione, jednak aby efekty były zadowalające, farbę należy nałożyć starannie i równomiernie — w przeciwnym razie niektóre partie na głowie będą jaśniejsze od innych, mogą pojawić się też mało estetyczne prześwity.

Rozjaśniacz działa szybko i skutecznie, zdecydowanie spełniając swoje zadanie. Jak każdy tego typu produkt może spowodować wysuszenie i pewną szorstkość, ale nie musimy się martwić, że zniszczy czy spali nam włosy. Kosmetyk został wyposażony w specjalne proteiny jedwabiu, które mają za zadanie chronić strukturę włosa, a także regenerować ją. Dodatkowe zastosowanie odżywki powinno sprawić, że włosy szybko wrócą do swojego stanu sprzed rozjaśniania.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: koloryzacja włosów
Marka: Joanna
Rodzaj: rozjaśniacz
Właściwości: rozjaśniające, odżywiające
Pojemność: 2 szt.
Opakowanie: klasyczne
Cena: 7,00 zł
Dla kogo? Dla kobiet, które chcą samodzielnie rozjaśnić włosy, dbając jednocześnie o ich odpowiednie nawilżenie i ochronę.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Zapach
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here