Receptura tej farby została opracowana z myślą o włosach w pięknym, naturalnym kolorze. Bez nierówności i przebłysków siwizny. Farba zapewnia idealne, jednolite pokrycie, intensywnie nasycone pigmenty koloru, które wnikają głęboko we włosy i naturalny blask, któremu trudno się oprzeć. Efekt jest naturalny, a zarazem wyrazisty – czyli dokładnie taki, jaki chciałybyśmy uzyskać decydując się na zmianę koloru. Farba jest bardzo łatwa do samodzielnego przygotowania i nałożenia. Uzyskany rezultat jest oczywiście zależny od koloru wyjściowego.

Jeśli chodzi o niższą półkę cenową, to farby z Joanny rzeczywiście dają radę! Efekt po farbowaniu jest porównywalny do farb o wiele droższych. Mieszanka jest łatwa do przygotowania. Pachnie dość przyjemnie (jak na farbę), tj. nie ma ostrego, chemicznego zapachu, nie jest drażniąca. Po koloryzacji zyskałyśmy rzeczywiście efekt nasyconego, głębokiego koloru, który pięknie odbija światło, a przy tym wygląda bardzo naturalnie. Włosy mają zdrowy połysk i nie są przesuszone. Dobrym posunięciem jest umieszczenie w opakowaniu maseczki pielęgnacyjnej, która dodatkowo odżywia włosy bezpośrednio po farbowaniu. Są miękkie, gładkie, zadbane i pachnące – dokładnie takie, o jakie nam chodziło.

Efekt jest rzeczywiście trwały. Farba oczywiście nieco blaknie przy kolejnych myciach, ale kolor wymaga odświeżenia dopiero po upływie około 2 – 2,5 miesiąca (przy codziennym myciu włosów). A to dosyć długo, jak na farbę za kilka złotych. Produkt z czystym sumieniem można polecić każdej kobiecie. Farba najlepiej spisuje się, jeżeli wybierzemy odcień maksymalnie o 2 tony różny od naszego wyjściowego.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: koloryzacja włosów
Marka: Joanna
Rodzaj: farba trwała
Właściwości: trwały, intensywny kolor, połysk, naturalny blask
Pojemność: 60 g (utleniacz) + 40 g (farba) + 20 g (maska)
Opakowanie: pudełko (farba w tubce; utleniacz w butelce z dozownikiem; maseczka w tubce; rękawiczki foliowe, instrukcja)
Liczba odcieni: 18
Cena: 6,99 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety, która ceni sobie trwały, naturalny efekt koloryzacji.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here