Preparaty koloryzujące zawierające mnóstwo chemicznych, silnych komponentów nie wpływają korzystnie na włosy i skórę głowy. Intensywny i trwały kolor to tylko połowa sukcesu. Druga strona medalu to zniszczone, przesuszone i szorstkie włosy, często wykazujące większą tendencję do wypadania. Żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków farbowania, L’Oreal Paris proponuje krem koloryzujący pozbawiony amoniaku, wyposażony za to w innowacyjną formułę odżywczą.

Opakowanie farby zawiera krem koloryzujący, mleczko utleniające oraz odżywkę “Ochrona i Blask z Mleczkiem Pszczelim”. Wedle producenta, krem koloryzujący został wyposażony w formułę pielęgnacyjną, mającą za zadanie wzmacniać włókna włosów zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz. Z kolei mleczko pszczele ma bogate właściwości odżywcze, zawiera witaminy z grupy B oraz C, D i E, białka, aminokwasy, kwas deoksyrybonukleinowy, acetylocholinę, wapń, miedź, żelazo, fosfor i krzem. Jego funkcją jest regeneracja i odżywienie włosów.

Pierwszą zaletą kosmetyku, jest jego zapach — ponieważ w składzie nie ma amoniaku, produkt jest pozbawiony charakterystycznej, gryzącej woni, dzięki czemu aplikacja jest o wiele przyjemniejsza. Farba jest dosyć gęsta i kremowa, nie spływa z włosów i nie lepi się. Dzięki butelce z charakterystycznym dzióbkiem cały proces koloryzacji jest w miarę szybki i łatwy, więc nie powinien sprawić problemów nawet tym, które na samodzielne farbowanie włosów zdecydowały się po raz pierwszy.

Jeśli chodzi o sam kolor, jest on prawdopodobnie największą zaletą farby L’Oreal. Wygląda naturalnie, posiada ładne refleksy, naprawdę trudno się więc domyślić, że jest on wynikiem koloryzacji. Włosy są lśniące, a dzięki zastosowaniu wspomnianej już odżywki — także miękkie, gładkie i odżywione. Nie ma mowy o charakterystycznej szorstkości czy sztywności, która bardzo często zostaje wywołana przez farby.

Dla pań, które lubią eksperymentować z włosami, zaletą może być fakt, że kolor uzyskany dzięki kremowi Casting Creme Gloss ma dość krótką trwałość — zmywa się bowiem po około 28 myciach. Proces ten następuje równomiernie i łagodnie, nie trzeba się więc obawiać smug i włosów w dwóch kontrastujących odcieniach.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: koloryzacja włosów
Marka: L’Oreal Paris
Rodzaj: farba
Właściwości: pokrycie siwych włosów, odświeżenie koloru
Opakowanie: klasyczne
Liczba odcieni: 32
Cena: 25 zł
Dla kogo? Dla wszystkich lubiących eksperymentować z wyglądem i poszukujących delikatnej farby, która pozwoli zmienić kolor włosów na krótki okres czasu.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here