Twój piękny kolor już w 3 tygodnie po farbowaniu przestaje być idealny? Irytują Cię szybko pojawiające się odrosty? A może farbowałaś w domu i farba nałożyła się nierównomiernie? Albo masz pojedyncze siwe włosy, które starasz się ukryć? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś twierdząco, ten produkt zdecydowanie jest dla Ciebie. Magic Retouch od L’Oreal Paris to pierwszy tego typu produkt na polskim rynku. Wystarczy minuta, by za pomocą tego retuszera przywrócić efekt tuż po koloryzacji. Produkt jest bardzo łatwy w użyciu i poręczny. Nie trzeba już przygotowywać mieszanek z farbą i tracić czasu. Spray działa w dosłownie kilka sekund. Nie brudzi skóry głowy ani dłoni. Jest też odporny na wilgoć, pot i kosmetyki do stylizacji włosów.

Aplikacja produktu jest bardzo prosta. Wystarczy wstrząsnąć pojemnik i spryskać włosy “miejscowo”, z odległości około 10 cm. Efekt widoczny jest po minucie. I trzeba przyznać, że włosy naprawdę “łapią” kolor. Spray nie tworzy nieskoordynowanych plam (no, chyba że wybierzemy niewłaściwy odcień).

Do wyboru mamy 5 wersji kolorystycznych: dwa blondy, dwa brązy i czerń. Odcienie te dopasowują się do koloru naszych włosów w 85%. Mimo tego, że wybór kolorów jest stosunkowo niewielki (w porównaniu do gamy farb, która liczy np. 30 tonów), produkt i tak dopasowuje się z reguły dość dobrze.

Spray stanowi rozwiązanie raczej doraźne i awaryjne, niż długotrwałe. Efekt jest owszem, bardzo ładny i wyraźny, ale niestety utrzymuje się tylko do kolejnego mycia. Jeśli więc chcemy odżywić nasz kolor na dłużej, warto po prostu zainwestować w kolejne farbowanie. Mimo to produkt jest godny uwagi i praktyczny, zwłaszcza w sytuacji, gdy akurat nie możemy pozwolić sobie na farbowanie, a odrosty są już mocno widoczne. Sprawdzi się, gdy nagle, tuż przed wyjściem zauważymy niechciane przebłyski siwizny.

Małe, podręczne opakowanie pozwala schować spray do torebki i mieć go zawsze przy sobie. Opakowanie jest wydajne! Wystarcza na około 30 aplikacji. Cena jest adekwatna do jakości, tym bardziej, że jest to produkt jak dotąd dość nietypowy. Pozwala zaoszczędzić czas i energię, zwłaszcza kiedy się śpieszymy.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: koloryzacja włosów
Marka: L’Oreal Paris
Rodzaj: farba do retuszowania w sprayu
Właściwości: retuszuje odrosty, nadaje włosom równomierny, jednolity kolor
Pojemność: 75 ml
Opakowanie: puszka z dozownikiem
Liczba odcieni: 5 (ciemny i jasny blond, ciemny i jasny brąz, czerń)
Cena: 29,99 zł.
Dla kogo? Dla wszystkich pań, które mają włosy farbowane i problem z niechcianymi odrostami. Dla zabieganych. Dla tych, którym brakuje czasu na ponowne farbowanie.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

9 KOMENTARZY

  1. Bardzo podoba mi się Twoja recenzja. Sama szukałam od jakiegoś czasu podobnego produktu, a coś tam już niedawno o tym sprayu słyszałam. Na pewno go wypróbuję. Dzięki!

  2. szukałam takiego kosmetyku.Mam ten problem pomiędzy farbowaniem… Twoja recenzja wygląda obiecująco, musze poszukać tego sprayu

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here