L’Oreal Paris po raz kolejny potwierdza swój status eksperta, jeśli chodzi o koloryzację. Markę tę możemy śmiało kojarzyć z niezawodnością, za którą idzie naturalny, pełen blasku kolor oraz zdrowy wygląd włosów. Nowy produkt L’Oreal nie tylko nie ustępuje poprzednim wersjom, lecz także obiecuje sporo nowości w temacie farbowania. Niedawno miałyśmy okazję wypróbować farby w postaci musu albo pianki, tym razem natomiast mamy do czynienia z farbą o konsystencji żelu (!).

Sekretem farby Preference jest Aktywator Połysku zawierający Opatentowane Barwniki Wysokiej Odporności. Są to nowoczesne substancje, które odznaczają się większą objętością w porównaniu do tradycyjnych barwników koloryzujących. Co to oznacza w praktyce? Pigmenty koloru wnikają głębiej w strukturę włosa i dłużej pozostają w jego wnętrzu. A to zapewnia kolor intensywny, długotrwały i odporny na spłukiwanie. Po farbowaniu włosy są błyszczące, sprężyste, łatwo się rozczesują.

Farba doskonale pokrywa siwe włosy oraz nadaje im młodzieńczy wygląd. Będzie zatem produktem godnym uwagi dla pań w każdym wieku. Dzięki przedłużonej trwałości możemy spodziewać się, że problem odrostów nie powróci tak szybko jak w przypadku innych farb.

Czy żelowa formuła ułatwia aplikację i gwarantuje równomierne rozprowadzenie produktu na włosach? Otóż okazuje się, że nie koniecznie. Konsystencja farby wydaje się dość „śliska”, w związku z czym jej aplikacja wymaga uwagi. Wadą jest niestety mało przyjemny, dość ostry, chemiczny zapach. W dobie farb pachnących owocami zdecydowanie możemy spodziewać się w tym temacie czegoś więcej.

Warto pamiętać, że opakowanie produktu starczy na pokrycie włosów sięgających maksymalnie za ramiona. Przy włosach dłuższych warto kupić dwa pudełka farby. Do opakowania dołączona jest także odżywka wzbogacona o filtry UV i substancje pielęgnacyjne.

Zaletą produktu jest stosunkowo szeroka gama kolorystyczna. L’Oreal Paris Recital Preference występuje aż w trzydziestu odcieniach, począwszy od platynowego blondu, aż po intensywną czerń. Kolory nie są przy tym „sztuczne”, szeroki wybór zachęca do eksperymentów i zmian. I tu pojawia się dylemat: jak ograniczyć się tylko do jednego odcienia? 😉

CECHY PRODUKTU
Kategoria: farby do włosów
Marka: L’Oreal Paris
Rodzaj: farby w żelu, trwałe
Właściwości: intensywny kolor, idealne krycie, połysk, zdrowy i naturalny wygląd włosów
Liczba odcieni: 30
Cena: ok. 30 zł
Dla kogo? Dla entuzjastek naturalnego piękna. Dla lubiących eksperymentować z nowościami. Dla pań szukających idealnego pokrycia siwych włosów.

 

Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here