Twój kolor przestał być idealny, choć od koloryzacji minęły zaledwie 2-3 tygodnie? Irytują Cię szybko pojawiające się odrosty? A może farbowałaś w domu i farba nałożyła się nierównomiernie? Albo masz pojedyncze siwe włosy, które starasz się ukryć? Jeśli te problemy dotyczą Ciebie – nowy Syoss Root Retoucher ma szansę stać się twoim ulubieńcem. Nie musisz już tracić czasu i obciążać włosów częstą, ponowną koloryzacją. Ten spray załatwi problem odrostów dosłownie w kilka sekund. Dzięki precyzyjnemu aplikatorów i nakładasz go dokładnie tam, gdzie potrzeba: tuż przy skórze głowy, lub w miejsca, gdzie farbowanie wypadło nierównomiernie, prześwitują pojedyncze siwe włosy itp. Spray działa w dosłownie kilka sekund. Nie brudzi skóry głowy ani dłoni. Jest też odporny na wilgoć, pot i kosmetyki do stylizacji włosów. Produkt przypomina farbę w sprayu: efekt utrzymuje się do pierwszego mycia.

Aplikacja produktu jest bardzo prosta. Wystarczy wstrząsnąć pojemnik i spryskać włosy “miejscowo”, z odległości około 10 cm. Efekt widoczny jest po minucie. I trzeba przyznać, że włosy naprawdę “łapią” kolor.

Do wyboru mamy 5 wersji kolorystycznych. W gamie znalazły się brązy, blond, czerń oraz odcień czerwieni przeznaczony dla włosów rudych. Odcienie dopasowują się do większości kolorów farbowanych. Mimo tego, że wybór kolorów jest stosunkowo niewielki (w porównaniu do gamy farb, która liczy np. 30 tonów), produkt i tak dopasowuje się z reguły dość dobrze.

Spray to świetne rozwiązanie w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie mamy czasu farbować włosów lub zauważymy niechciane odrosty lub przebłyski siwizny tuż przed ważnym wyjściem. Efekt jest owszem, bardzo ładny i wyraźny, ale niestety utrzymuje się tylko do kolejnego mycia. Jeśli więc chcemy ożywić nasz kolor na dłużej, warto po prostu zainwestować w kolejne farbowanie. Mimo to produkt jest godny uwagi i praktyczny, zwłaszcza w sytuacji, gdy akurat nie możemy pozwolić sobie na farbowanie, a odrosty są już mocno widoczne..

Niewielkie, poręczne opakowanie pozwala włożyć spray do torebki i mieć go zawsze przy sobie. Opakowanie jest wydajne! Wystarcza na około 25 aplikacji. To sporo, biorąc pod uwagę fakt, że z tego typu produktów korzystamy zwykle okazjonalnie. Cena jest adekwatna do jakości, tym bardziej, że jest to produkt jak dotąd dość nietypowy. Pozwala zaoszczędzić czas i energię, zwłaszcza kiedy się śpieszymy.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja włosów
Marka: Syoss
Rodzaj: spray maskujący odrosty
Właściwości: maskowanie odrostów (naturalnych i siwych), ujednolicanie koloru włosów
Pojemność: 120 ml
Opakowanie: pojemnik z atomizerem
Liczba odcieni: 5
Cena: 29,99 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety, która ma problem z nieestetycznymi odrostami. Dla ceniących sprytne rozwiązania.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here