Isana oferuje produkty ze średniej półki cenowej, jednak warte zainteresowania. Czy tak jest również w przypadku odżywki do włosów uszkodzonych i łamliwych? Produkt ten ma odbudować i zregenerować kosmyki, a pomóc mu w tym ma m.in. prowitamina B5 oraz ekstrakt z ziaren owsa czarnego. Jak odżywka spisała się w naszym teście?

Kosmetyk ma wygodne opakowanie w postaci plastikowej tubki zamykanej na „klik”. Łatwo je otworzyć nawet mając mokre dłonie. Nie ma problemu z wyciśnięciem ostatnich porcji odżywki, jednak trudno ocenić, ile jej zostało – niestety, opakowanie nie jest przezroczyste.

Produkt ma przyjemny, ale delikatny zapach. Dla niektórych osób minusem może być dosyć rzadka konsystencja odżywki, jednak nie spływa ona z włosów, nie wylewa się też z dłoni. Kosmetyk ten należy spłukać po upływie kilku minut. Według zapewnień producenta odżywka może być stosowana nawet codziennie. Czy na pewno? Niestety, przy codziennym stosowaniu kosmetyk nieco obciąża włosy, zwłaszcza jeśli nakładamy go na całej długości pasm.

Co z pielęgnacją i odbudową włosów? Zacznijmy od plusów. Odżywka sprawia, że włosy rozczesuje się z łatwością, a kosmyki są bardziej podatne na układanie. Włosy stają się miękkie i zdecydowanie mniej się puszą. Nie jest to jednak efekt długotrwały, ale w przypadku odżywki trudno o spektakularne działanie. Co ważne, produkt ten zmniejsza elektryzowanie się włosów, co jest uciążliwe zwłaszcza zimą. Za to dajemy jej ogromny plus. Minusy? Działanie regenerujące nie jest zbyt widoczne. Włosy nie stają się też nagle odpowiednio nawilżone, a efekt wygładzenia czy nadanie pasmom ładnego połysku to za mało, jeśli chodzi o codzienną pielęgnację fryzury.

Odżywka marki Isana to raczej przeciętniak na rynku kosmetycznym, jednak nie kosztuje zbyt dużo, bo jedynie 9,99 zł, a przyda się wszystkim osobom, które borykają się z problemem elektryzowania się pasm. Warto także podkreślić, że produkt ten nie posiada w składzie silikonów. Odżywka liczy 250 ml, zatem wystarczy na długo czas. Kosmetyk można kupić w Rossmannie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja włosów
Marka: Isana
Rodzaj: odżywki do włosów
Właściwości: odżywcze, regenerujące, nawilżające
Pojemność: 250 ml
Opakowanie: plastikowa tubka
Cena: 9,99 zł
Dla kogo? Dla osób chcących poprawić kondycję włosów. Dla kobiet, które poprzez częste prostowanie lub kręcenie włosów uszkodziły ich strukturę.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here