Chcesz móc cieszyć się znakomitą fryzurą bez względu na pogodę? Elnett de Luxe to lakier do włosów używany przez profesjonalistów na całym świecie. Produkt marki L’Oreal Paris ma ponad 40-letnią tradycję, co może być tylko potwierdzeniem jego doskonałości i wyjątkowości. Poczuj się jak prawdziwa gwiazda i zachwyć znajomych swoją fryzurą!

Elnett to profesjonalny produkt fryzjerski, a mimo to jest dostępny również w drogeriach. W czym tkwi sekret kosmetyku? Lakier ten doskonale utrwala fryzurę, a mimo to sprawia, że jest ona bardzo elastyczna. Włosy nie pozostają zlepione, a ich naturalny połysk nie znika. Elnett to gwarancja idealnie ułożonych włosów przez cały dzień, praktycznie w każdej sytuacji, bez względu na pogodę (lakier chroni kosmyki przed wilgocią). Nie polecamy nadużywać tego typu produktów, ale warto dodać, że nawet jeśli przesadzimy z jego ilością, to nasza fryzura nie pokryje się charakterystycznym białym nalotem.

Produkt do włosów występuje w kilku wariantach:

  • elastyczne utrwalenie;
  • bardzo mocne utrwalenie;
  • mocne utrwalenie;
  • maksymalne utrwalenie z połyskiem diamentu – czyli ukochany lakier gwiazd. Nie dość, że jest trwały, plastyczny i utrzymuje fryzurę w ryzach, to nadaje kosmykom delikatnego blasku i zdrowego połysku, co potęguje efekt naturalności fryzury;
  • bardzo mocne utrwalenie z pro-kreatyną.

Każdy z powyższych lakierów bardzo łatwo zmywa się szamponem. Co więcej, w każdej chwili można pozbyć się lakieru z kosmyków przeczesując je szczotką, co bez wątpliwości jest innowacją w produktach do stylizacji włosów.

Produkt można kupić w każdej drogerii za około 20 zł. Zapach lakieru jest mało przyjemny, trochę ostry i chemiczny, ale już po krótkiej chwili nie jest on wyczuwalny na włosach. Zdecydowanie polecamy ten lakier każdej włosomaniaczce!

CECHY PRODUKTU
Kategoria: stylizacja włosów
Marka: L’Oreal Paris
Rodzaj: lakiery do włosów
Właściwości: utrwalające
Pojemność: 250 ml
Opakowanie: spray w tubie o eleganckim złotym designie
Cena: ok. 20 zł
Dla kogo? Dla miłośniczek idealnie ułożonych włosów. Dla wszystkich osób, które chcą cieszyć się znakomitą fryzurą bez względu na pogodę.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here