Isana, Color Shine, pianka do układania włosów

Stylizacja włosów to zajęcie wymagające nieco czasu i… dobrych kosmetyków. Sam lakier zwykle nie wystarczy, dlatego warto sięgnąć po piankę do włosów, która ma nie tylko unieść włosy u nasady, ale także – w zależności od wyboru produktu – na przykład przedłużyć efekt koloryzacji kosmyków. Tak jest w przypadku pianki do układania włosów marki Isana. My już ją przetestowałyśmy i od razu dzielimy się naszą opinią na jej temat.

Opakowanie liczy 150 ml pianki. Jest to dosyć poręczna tuba, którą możemy zabrać ze sobą na weekendowy wypad czy wakacje i nie zajmie nam ona zbyt dużo miejsca w kosmetyczce. Dozownik się nie zacina, nie odrywa, aplikacja pianki jest zatem szybka i bezproblemowa.

Produkt ma delikatny zapach, nie ma w nim żadnych drażniących nut, ale i tak po nałożeniu pianki na włosy nic nie czujemy. Producent wspomina, że kosmetyk został wzbogacony o pantenol oraz filtr UV. Pianka ma zagwarantować nam bardzo mocne utrwalenie, utrzymać dłużej efekt koloryzacji kosmyków, a także nadać im połysk. Tyle w teorii, a jak wygląda to w praktyce?

Pianka zapewnia naturalny efekt i nie skleja włosów. Musiałybyśmy nałożyć na pasma chyba z 2-3 porcje produktu, aby kosmyki się zlepiły. To plus, jednak z drugiej strony to działanie utrwalające nie jest zbyt mocne. Pianka jest pomocna przy układaniu niezbyt wyszukanych fryzur na co dzień, jednak w zderzeniu z ekstremalnym pomysłem na fryzurę na pewno sobie nie poradzi.

Jeśli chodzi o nadawanie włosom połysku, to nie zauważyłyśmy takiego efektu po zastosowaniu kosmetyku. Pozostaje zatem sprawa przedłużania efektu koloryzacji. Również w tym przypadku działanie pianki nie było zauważalne.

Produkt kosztuje ok. 5-6 zł. To mało, ale Isana słynie z tego, że oferuje dobrej jakości kosmetyki w przystępnych cenach. W tym przypadku działanie pianki nie jest do końca zgodne z opisem, który przygotował producent, a samo utrwalanie fryzury oceniamy na 3+ w pięciopunktowej skali. Jest to produkt dla osób niezbyt wymagających.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: włosy
Marka: Isana
Rodzaj: stylizacja
Właściwości: utrwala i pomaga utrzymać blask farbowanych włosów
Pojemność: 150 ml
Opakowanie: pojemnik z dozownikiem
Cena: ok. 5-6 zł
Dla kogo? Dla kobiet z farbowanymi włosami, pasemkami. Dla osób szukających produktu przedłużającego efekt koloryzacji i utrwalającego fryzurę.

Autor: Gaja

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *