Stylizacja włosów to zajęcie wymagające nieco czasu i… dobrych kosmetyków. Sam lakier zwykle nie wystarczy, dlatego warto sięgnąć po piankę do włosów, która ma nie tylko unieść włosy u nasady, ale także – w zależności od wyboru produktu – na przykład przedłużyć efekt koloryzacji kosmyków. Tak jest w przypadku pianki do układania włosów marki Isana. My już ją przetestowałyśmy i od razu dzielimy się naszą opinią na jej temat.

Opakowanie liczy 150 ml pianki. Jest to dosyć poręczna tuba, którą możemy zabrać ze sobą na weekendowy wypad czy wakacje i nie zajmie nam ona zbyt dużo miejsca w kosmetyczce. Dozownik się nie zacina, nie odrywa, aplikacja pianki jest zatem szybka i bezproblemowa.

Produkt ma delikatny zapach, nie ma w nim żadnych drażniących nut, ale i tak po nałożeniu pianki na włosy nic nie czujemy. Producent wspomina, że kosmetyk został wzbogacony o pantenol oraz filtr UV. Pianka ma zagwarantować nam bardzo mocne utrwalenie, utrzymać dłużej efekt koloryzacji kosmyków, a także nadać im połysk. Tyle w teorii, a jak wygląda to w praktyce?

Pianka zapewnia naturalny efekt i nie skleja włosów. Musiałybyśmy nałożyć na pasma chyba z 2-3 porcje produktu, aby kosmyki się zlepiły. To plus, jednak z drugiej strony to działanie utrwalające nie jest zbyt mocne. Pianka jest pomocna przy układaniu niezbyt wyszukanych fryzur na co dzień, jednak w zderzeniu z ekstremalnym pomysłem na fryzurę na pewno sobie nie poradzi.

Jeśli chodzi o nadawanie włosom połysku, to nie zauważyłyśmy takiego efektu po zastosowaniu kosmetyku. Pozostaje zatem sprawa przedłużania efektu koloryzacji. Również w tym przypadku działanie pianki nie było zauważalne.

Produkt kosztuje ok. 5-6 zł. To mało, ale Isana słynie z tego, że oferuje dobrej jakości kosmetyki w przystępnych cenach. W tym przypadku działanie pianki nie jest do końca zgodne z opisem, który przygotował producent, a samo utrwalanie fryzury oceniamy na 3+ w pięciopunktowej skali. Jest to produkt dla osób niezbyt wymagających.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: włosy
Marka: Isana
Rodzaj: stylizacja
Właściwości: utrwala i pomaga utrzymać blask farbowanych włosów
Pojemność: 150 ml
Opakowanie: pojemnik z dozownikiem
Cena: ok. 5-6 zł
Dla kogo? Dla kobiet z farbowanymi włosami, pasemkami. Dla osób szukających produktu przedłużającego efekt koloryzacji i utrwalającego fryzurę.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here