Nowa seria Isany o nazwie Style 2 Create, to kosmetyki przeznaczone nie tylko do stylizacji włosów, ale również do ich ochrony i pielęgnacji. Silnie utrwalająca pianka ma za zadanie unosić włosy zwiększając ich objętość oraz ograniczać wpływ promieni UV mogących niszczyć delikatne włókna włosów.


Konsystencji pianki nie można nic zarzucić, jest ona puszysta i bardzo wydajna, lekkie naciśnięcie aplikatora powoduje uwolnienie sporych ilości produktu, tak więc należy być ostrożnym. Produkt można nakładać zarówno na suche, jak i na wilgotne włosy. Pianka na włosach rozprowadza się wygodnie, ma lekki przyjemny zapach, który po wyschnięciu kosmetyku nadaje włosom delikatny owocowy aromat. Jeśli nie umyjemy włosów utrzyma się on na nich również kolejnego dnia.

Pianka ma oczywiście delikatną konsystencję, ale lekko się klei. Jest to jednak naprawdę bardzo delikatne wrażenie, które nie wpływa negatywnie na proces aplikacji. Po nałożeniu kosmetyku, włosy stają się nieco bardziej sztywne, trochę szorstkie i wyraźnie bardziej zwarte. Prezentują się jednak dobrze, mają połysk i dobrze się układają. Produkt dodaje im też nieco objętości, dzięki czemu nie są przyklapnięte i pozbawione energii. Choć pianka jest dosyć lekka, u nasady włosów lepiej aplikować ją w niewielkich ilościach, zwłaszcza jeśli mają one tendencję do przetłuszczania się. Na całej długości włosów sprawdza się bardzo dobrze, ładnie utrwala fryzurę i pomaga wygładzić puszące się kosmyki. Nie tworzy widocznej warstwy, nie osadza się w formie pyłu. Nie ma też żadnych problemów z usunięciem produktu — wystarczy dokładnie wyszczotkować włosy, aby po piance nie pozostał najmniejszy ślad.

Pianka z serii Style 2 Create Isany to całkiem dobry produkt w naprawdę niewysokiej cenie. Za niecałe 10 złotych otrzymujemy dość silne utrwalenie, lekkie uniesienie włosów, ładny zapach i co równie ważne — brak wyraźnego obciążenia fryzury. Zdecydowanie udany debiut nowej serii do stylizacji fryzury.

CECHY PRODUKTU
Kategoria:  włosy
Marka:  Isana
Rodzaj:  pianka
Właściwości:  utrwala, zwiększa objętość, chroni przed promieniowaniem UV
Pojemność:  250 ml
Opakowanie:  spray
Cena:  9,99 zł
Dla kogo?  Dla osób, które chcą utrwalić fryzurę dodając jej jednocześnie objętości, świeżego zapachu bez obciążania włosów.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Zapach
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here