Dobry kosmetyk to stylizacji włosów to produkt, którego poszukują wszystkie włosomaniaczki. My tym razem postanowiłyśmy sprawdzić pastę modelującą, ale wybrałyśmy model z niższej półki cenowej. Marka Joanna jest pewnie znana większości z nas, zatem… do dzieła! Testujemy!

Pasta jest zamknięta w plastikowym pojemniczku z nakrętką. Opakowanie liczy 90 g i starczy na wiele miesięcy użytkowania. Produkt ma biały kolor i niezwykle przyjemny zapach, który od razy przypadł nam do gustu. Jak to zwykle bywa podczas aplikacji tego typu kosmetyków – trzeba się przygotować na to, że palce będą posklejane i tak też było tym razem.

Jak oceniamy efekty stylizacji przy pomocy tej pasty? Produkt zupełnie nie nadaje się do włosów długich. Nie radzi sobie z podkreśleniem loków czy zapobiegnięciem puszeniu się pasm. Pasta po prostu skleja włosy i sprawia, że są lepkie. Widzimy i czujemy, że „coś” na nich jest. Aby uniknąć tego efektu należy zastosować minimalną ilość produktu, jednak wtedy nie ma mowy o żadnej stylizacji kosmyków. Z kolei posiadacze krótkich fryzur podkreślą pojedyncze kosmyki, końcówki włosów czy też „postawią” irokeza, jednak efekty stylizacji nie będą wyglądać zbyt naturalnie, a całość i tak nie będzie dobrze utrwalona.

Podsumowując – pasta ta zdecydowanie nie jest produktem, który chciałybyśmy Wam polecić. Zaletą kosmetyku jest jego wydajność, zapach, cena (ok. 8 zł) oraz fakt, iż posiada on filtr UV. Z minusów na pierwszy plan wysuwa się sklejanie i obciążanie włosów oraz kiepskie utrwalenie fryzury.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: stylizacja włosów
Marka: Joanna
Rodzaj: pasty modelujące do włosów
Właściwości: wygładzające, podkreślające loki
Pojemność: 90 g
Opakowanie: plastikowy pojemnik z nakrętką
Cena: 7,99 zł
Dla kogo? Dla osób, które szukają taniego i wydajnego produktu do stylizacji włosów. Dla osób, które chcą podkreślić pojedyncze kosmyki.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here