Stylizacja włosów bez lakieru? Wiele kobiet nie wyobraża sobie, aby pominąć ten kosmetyk podczas układania fryzury o poranku. Dobry lakier nie tylko utrwala, ale także nie skleja włosów i nie obciąża ich. Kosmyki wyglądają naturalnie. Gdy marka Syoss wprowadziła swoje produkty na rynek, wiele osób popędziło do drogerii, aby je kupić i przetestować. My również miałyśmy już okazję wypróbować niektóre kosmetyki tej firmy, zatem zamieszczamy zaległą recenzję lakieru Volume Lift. Czy przypadł nam do gustu?

Lakier jest dostępny w standardowym opakowaniu o pojemności 300 ml. Sam design jest ciekawy i sprawia, że produkty wygląda na ekskluzywny. Plusem kosmetyku jest jego zapach. Oczywiście, nie jest on kwiatowy i wiosenny, ponieważ przypomina on typowo chemiczne zapachy lakierów do włosów, jednak w tym przypadku jest on o wiele mniej drażniący, a po chwili i tak się ulatnia.

Lakier ma zapewnić mocne utrwalenie fryzury (w pięciogwiazdkowej skali ma ich aż 4), a przy tym zadbać o objętość i miękkość kosmyków. Jak jest w rzeczywistości? Lakier dobrze utrwala, jednak nie zawsze ta fryzura jest w stanie wytrzymać przez cały dzień. Mimo to pierwsze godziny po użyciu produktu to pewność, że włosy są ułożone tak, jak tego chcemy.

Co więcej, spryskanie kosmyków z odpowiedniej odległości to gwarancja, że włosy nie będą sklejone, nawet jeśli przesadzimy z ilością lakieru. Włosy nie są obciążone, ale też i ta wspomniana przez producenta objętość się nie pojawia. Akurat nas to nie zaskoczyło, bo do tego zadania należy użyć innych kosmetyków.

Włosy nie są miękkie w dotyku, ale wyglądają dość naturalnie i to się liczy. Lakier możemy bardzo łatwo wyczesać z kosmyków, nie ma też żadnego problemu z jego zmywaniem z włosów. Produkt nie podrażnia skóry głowy i nie wywołuje łupieżu (nawet jeśli jest stosowany codziennie).

Cena lakieru to ok.13-14 zł. Jest ona dosyć przystępna, a w zamian otrzymujemy dobrej jakości produkt, który utrwali naszą fryzurę na wiele godzin (choć nie jest to cały dzień). Naszym zdaniem warto wypróbować ten lakier.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: włosy
Marka: Syoss
Rodzaj: stylizacja
Właściwości: lakier zapewnia mocne utrwalenie fryzury
Pojemność: 300 ml
Opakowanie: standardowe
Cena: ok. 13-14 zł
Dla kogo? Dla miłośniczek dobrze utrwalających lakierów do włosów. Dla kobiet, które nie lubią, gdy produkty do stylizacji sklejają im kosmyki i sprawiają, że fryzura jest oklapnięta.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here