Osłabione, łamliwe włosy? Z takim problemem boryka się wiele z nas. Są jednak sposoby na to, aby wzmocnić słabe kosmyki i przywrócić im siłę oraz blask. Oprócz odżywek czy masek, pomocne są domowe maseczki na włosy. Nie można zapominać również o odpowiednim wyborze szamponu. Produkt wzmacniający przyda się w walce o mocne włosy, jednak który z kosmetyków wybrać? Przedstawiamy Wam recenzję szamponu marki Garnier z serii Grow Strong.

Szampon zamknięty jest w plastikowej butelce i posiada zamknięcie z charakterystyczną dla tej firmy kuleczką na wieczku. Niestety, otwieranie szamponu mokrą dłonią potrafi sprawić nieco trudności, nie ma za to żadnego problemu z wyciśnięciem z butelki ostatnich porcji kosmetyku.

Szampon posiada dosyć gęstą konsystencję i bardzo dobrze się pieni, ale spłukuje się go z łatwością. Jest wydajny. Jeśli chodzi o zapach to jest on owocowy, bardzo przyjemny, a przy tym utrzymuje się na włosach przez 1-2 godziny po umyciu.

Efekty? Grow Strong doskonale radzi sobie z oczyszczeniem skóry głowy i włosów. Nie wywołuje podrażnień, nawet jeśli jest stosowany codziennie. Szampon ma jednak też i minusy. Po pierwsze, włosy po umyciu są splątane. Po drugie, kosmyki szybciej się przetłuszczają, a przynajmniej tak było w naszym przypadku. Po trzecie, działanie wzmacniające jest słabe. Owszem, znajdujemy na szczotce mniej włosów, jednak ogólna kondycja kosmyków nie ulega znacznej poprawie. Nie są one mocne, a tym bardziej nie błyszczą.

Ale… szampon ten w połączeniu z odżywką z tej samej serii działa już znacznie lepiej. Włosy lepiej się układają i błyszczą. Po dłuższym stosowaniu można zauważyć, że mniej się łamią i są troszkę mocniejsze.

Szampon Grow Strong kupimy w większości drogerii. Cena kosmetyku wynosi ok. 9,50 zł, jednak czasami można go nabyć w promocji za 7 zł.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: szampony
Marka: Garnier
Rodzaj: szampony wzmacniające
Właściwości: oczyszczające, wzmacniające, odżywcze
Pojemność: 400 ml
Opakowanie: plastikowa butelka
Cena: 9,50 zł
Dla kogo? Dla osób z osłabionymi włosami. Dla tych z nas, którzy chcą wzmocnić włosy i wspomóc ich porost.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here