Suche szampony należą do produktów “okazjonalnych” – raczej nie używamy ich na co dzień, a jedynie w nagłych wypadkach, np. kiedy zaśpimy lub nie mamy czasu umyć włosów przed nagłym wyjściem. Sprawdzą się także do dodania objętości fryzurze w ciągu dnia, zwłaszcza jeśli nasze włosy mają tendencję do szybkiej utraty objętości. Nie każdemu również produkt tego typu pasuje. Suchy szampon nie zastąpi mycia włosów i niewiele jest w stanie zdziałać w przypadku włosów z tendencją do silnego przetłuszczania. Ale może pomóc odświeżyć fryzurę, ułatwia również stylizację włosów.

Szampon od Isany jest produktem raczej przeciętnym w swojej klasie. Trudno dostrzec jakieś wyraźne mankamenty, mimo wszystko ten produkt nie robi z włosami nic nadzwyczajnego. Przyzwoicie odświeża, nadaje nieco objętości (która jednak utrzymuje się przez krótki czas po aplikacji). Szampon nie sprawdzi się raczej w przypadku włosów mocno przetłuszczających się, bo zwyczajnie sobie z nimi nie poradzi. Jeśli używamy go na włosach ciemnych, ważne jest, aby dobrze wyczesać resztki produktu, ponieważ może zostawiać białe ślady (niestety, brak wersji dla brunetek). Zaletą produktu jest dosyć przyjemny, jagodowy zapach, który utrzymuje się na włosach przez jakiś czas po aplikacji. Szampon ułatwia rozczesywanie włosów i układanie fryzury.

Szampon ma przystępną cenę, która odpowiada jego jakości. Należy do produktów raczej wydajnych, tym bardziej, że mało która nas używa go na co dzień. Produkt z pewnością nie zastąpi tradycyjnego mycia, ale może przydać się np. w podróży lub jako gadżet do torebki (gdy np. prosto po pracy wybieramy się na randkę czy imprezę). Praktyczny i wart wypróbowania.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja i stylizacja włosów
Marka: Isana
Rodzaj: suchy szampon
Właściwości: odświeża włosy, nadaje objętości, pomaga stylizować fryzurę, przyjemnie pachnie
Pojemność: 200 ml
Opakowanie: pojemnik z atomizerem
Cena: 10,99 zł
Dla kogo? Dla każdego, produkt uniwersalny. Dla pań o włosach cienkich, pozbawionych objętości, “przyklapniętych” itp.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here