John Frieda to jedna z najbardziej renomowanych marek przygotowujących kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Linia Brilliant Brunette została stworzona specjalnie dla ciemnych włosów, aby w odpowiedni sposób zadbać o ich zdrowie i wygląd, ze szczególnym uwzględnieniem koloru. Wersja kosmetyku o nazwie Visibly Deeper ma za zadanie wzmocnić ich barwę na całej długości oraz dodać im interesujących, czekoladowych refleksów. Za wzmocnienie koloru ma odpowiadać zawarty w szamponie barwnik złożony z fioletowych, pomarańczowych i żółtych tonów.

Na początek należy zauważyć, że szampon ma bardzo wygodne opakowanie — stojąca na nakrętce tuba wykonana z miękkiego plastiku ułatwia wyciskanie produktu i sprawia, że stosunkowo niewiele zostaje go na dnie i ściankach. Konsystencja szamponu jest dosyć gęsta, aksamitna i ma nietypowy, ciemny kolor. Jest jednocześnie dość lekka i w bardzo przyjemny sposób daje się rozsmarować na włosach i skórze. Ma przy tym cudowny, nieco słodki zapach, który po umyciu utrzymuje się na głowie. Szampon jest również wydajny — wystarczy niewielka jego ilość wyciśnięta na dłoń by dobrze się pienił i skutecznie oczyścił nawet długie włosy.

Po umyciu i wysuszeniu włosy stają się miękkie, lekko wygładzone i miłe w dotyku. Szampon nie przesusza ich, wydaje się nawet, że lekko nawilża zniszczone końcówki. Łatwiejsze staje się również rozczesywanie i to bez dodatkowego zastosowania odżywki. Jeśli chodzi o największa obietnice twórców szamponu, czyli pogłębienie koloru włosów, trzeba przyznać, że po kilku użyciach rezultaty zaczynają być widoczne. Pojawiają się ciemniejsze refleksy, a same włosy stają się bardziej lśniące, z czekoladowymi tonami.

Pewnym minusem szamponu Visibly deeper jest fakt, że umyte nim włosy wydają się trochę szybciej przetłuszczać niż po umyciu innymi preparatami. Inną wadą może okazać się wysoka cena oferowanego przez Johna Frieda kosmetyku — jednak z drugiej strony wydaje się on godny swojej ceny, więc może warto skusić się na niego choć raz.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: włosy
Marka: John Frieda
Rodzaj: szampon
Właściwości: oczyszczające, wzmacniające kolor
Pojemność: 250 ml
Opakowanie: tuba
Cena: 34,99 zł
Dla kogo? Dla ciemnowłosych, które chcą nadać swojemu kolorowi głębię i ciekawe refleksy.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here