Łupież potrafi błyskawicznie obniżyć naszą pewność siebie, dlatego jeśli tylko zauważysz u siebie jego pierwsze objawy, to od razu przystąp do działania. A możesz wygrałaś bitwę z tym przeciwnikiem, ale chcesz zapobiec jego powrotowi? W każdym z tych dwóch przypadków warto sięgnąć po szampon przeciwłupieżowy marki Palmolive.

Produkt należy do grupy kosmetyków z niższej półki cenowej. Mimo to jest wart uwagi przy zwalczaniu lub zapobieganiu pojawienia się białych drobinek we włosach i na skórze głowy. Opakowanie liczy 350 ml szamponu. Zapach produktu jest delikatny, przyjemny, choć chemiczny. W składzie szamponu znajdują się 100% naturalne ekstrakty z dzikiej mięty i białej pokrzywy, ale nie są one wyczuwalne. Szkoda.

Konsystencja szamponu nie jest zbyt gęsta, jednak nie przelewa się on nadmiernie między palcami. Jest on bardzo wydajny, obficie się pieni, ale nie ma problemu z jego spłukaniem. Szampon dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy z zanieczyszczeń i środków do stylizacji, a przy tym w ogóle nie podrażnia. Jest on skutecznym produktem, dzięki któremu stopniowo pozbędziemy się łupieżu. Nie działa on tak mocno, jak na przykład znany kosmetyk z apteki, ale przy regularnym stosowaniu problem łupieżu będzie się stawał coraz mniejszy.

Warto podkreślić, że szampon nie plącze włosów, choć też i nie ułatwia ich rozczesywania. Konieczne jest użycie odżywki. Natomiast na pewno kosmetyk ten nie przyspiesza przetłuszczania się włosów, ani ich też nie wysusza. Oczywiście nie jest to produkt, który należy stosować każdego dnia przez kilka miesięcy, ale od czasu do czasu taka kuracja na pewno pozwoli nam zapobiec problemom z włosami. Szampon pozostawia na pasmach delikatny blask oraz przyjemny zapach.

Jeszcze dwa zdania na temat opakowania. Sama butelka jest wyprofilowana, a zamykanie typu „klik” przyspiesza aplikację produktu. Jednak to właśnie zamykanie może stanowić mały problem, ponieważ jest wykonane z kiepskiej jakości materiału i po prostu może się oderwać od opakowania.

Cena szamponu nie jest wysoka i wynosi kilka złotych – średnio od ok. 6 do ok. 8 zł.

Kategoria:  pielęgnacja włosów
Marka:  Palmolive
Rodzaj: szampon przeciwłupieżowy
Właściwości:  oczyszczające, przeciwłupieżowe, odświeżające
Pojemność:  350 ml
Opakowanie:  plastikowa butelka
Cena:  ok. 6-8 zł
Dla kogo?  Dla osób, które borykają się z problemem łupieżu lub też chcą mu zapobiec.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here